درباره ما

 

دوستان گرامی ، با توجه به گرایش روزافزون مردم نسبت به موضوع طب سنتی ایرانی، سبک زندگی سالم و کالاهای  مورد تایید آن، شاهد این هستیم افراد زیادی فعالیتهای خود را در دنیای مجازی شروع کرده اند که اغلب آنها کمترین تجربه ای در این حوزه ندارند و صرفا به دنبال کسب درآمد به هر روشی هستند و یا به علت تجربه کم، و آشنا نبودن به ساخت ترکیبات طب سنتی تشخیص ها و تجویزهای اشتباهی را برای مردم انجام داده و میدهند، و باعث عدم نتیجه گرفتن و دلسردی مردم نسبت به این طب شده اند و موجب ایجاد بدبینی در برخی از مردم نسبت به قدرت شگفت انگیز طب سنتی .

به همین علت تصمیم گرفته ایم تجربه بیست ساله  خود را، با تاکید بر آموزه های حکیم حسین خیراندیش و اساتید برتر این حوزه در تامین کالاهای برتر در حوزه طب سنتی در اختیار عموم قرار دهیم. اعتقاد ما در درجه اول اصلاح تغذیه، گسترش فرهنگ استفاده از مواد سالم غذایی با تکیه بر مزاج شناسی و کاهش مصرف دارو می باشد.

ما بر این باوریم هر چقدر تغذیه یک کشور اصلاح شود به همان اندازه نرخ بیماری کاهش پیدا می کند.

 در زمینه محصولات ، سعی این مجموعه بر آن است که حتی المقدور تمام محصولات توسط خود مجموعه تولید شود تا با اطمینان خاطر به مصرف کنندگان عرضه شود.

تولید محصول توسط چندین تیم متخصص در این مجموعه باعث شده در درجه اول محصول با کیفیت مناسب عرضه شود و در درجه دوم قیمت گذاری منصفانه صورت بپذیرد. 

  

 

 

 

بازخوردها